online pharmacy without a prescription
Bingöl SOLHAN - Forums >> Mesaj 84461 >> Re: Cennetim & Cennetin
  Giriş / Yeni Üyelik
:: Ana Sayfa  ::  Foto Galeri  ::  Solhan  ::  Hesabınız  ::  Forumlar  ::
Solhan.Net
 Ücretsiz Üye Olun
 Favorilere Ekleyin
Ana Menü
 Ana Sayfa
 Forumlar
 Foto Galeri
 Videolar
 Köylerimiz
 Yüzenada
 Bingöl Hakkında
null.gif ________________
 İSLAM KÖŞESİ
 Kur'an Alemi
 Hadisler
 Siyer-i Nebi
 Büyüklerimiz
 İslam Tarihi
 HİZMETLER
 Haberler
 Haber Ekle
 Şiir Evi
 Programlar
 Linkler
 Anketler
 E-Devlet
 Zazaca
 ÜYELER İÇİN
 Hesabınız
 Özel Mesaj
 Üye Listesi
 Messenger
 Solhan.NET
 Bize Ulaşın
 Site Haritası
Mezunlar Bölümü

Bu bölümde yer alan eski arkadaşlarınıza ulaşabilir ve kendinizi ekleyerek onların size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.
Tıklayın!
Üye Menüsü
Merhaba Misafir

Henüz üye değilseniz, Buraya tıklayarak ücretsiz kayıt olabilirsiniz.

Üye Adı:
Şifre:
Giriş:

Apr 02, 2020abezar Apr 02, 2020omite Apr 02, 2020okijac Apr 02, 2020sapesutes Apr 01, 2020ugivid  Bugün: 4
Dün: 5
Bekleyen Üyeler :340
Toplam: 17072

Şu An Bağlı
Ziyaretçi: 84
Üye: 0
Toplam: 84

İstatistikler
 Bugün   :9929
 Dün      :21890
 Toplam :57248435
İsrail'i Boykot Et
Reklam
Kimler Sitedeydi?
abezar: 3 saat, 3 dakika önce
omite: 5 saat, 3 dakika önce
okijac: 5 saat, 42 dakika önce
sapesutes: 6 saat, 17 dakika önce
ugivid: 13 saat, 28 dakika önce
egimaq: 13 saat, 39 dakika önce
mehmetozdemir: 14 saat, 24 dakika önce
ibozifa: 15 saat, 44 dakika önce
agofu: 1 gün, 3 saat, 55 dakika önce
mysecasyp: 1 gün, 6 saat, 24 dakika önce

Uzaydan Solhan
Büyük resim için tıklayın.
Uzaydan Solhan
Ayrıntılı görmek için resme tıklayın!

Sözlük

16 Dilde Çeviri

Link İstatistik
Toplam Link: 72
Toplam Kategori: 7
Toplam Ziyaret: 67493

Yeni Eklenen
Siteler

· 1: SOLHAN EĞİTİM DERNEĞİ
[Hit: 549]

· 2: www.cevatkose.com.tr
[Hit: 500]

· 3: Netfaresi.org
[Hit: 709]

· 4: Sukyon Köyünün Web Sayfası
[Hit: 499]

· 5: Online İlan Yönetim ve Takip Sistemi
[Hit: 843]

· 6: Solhan.org
[Hit: 1300]

· 7: By Elcewad
[Hit: 698]

· 8: Yazılım-Donanım-Php-Asp-linux
[Hit: 595]

· 9: Omeran.Net
[Hit: 880]

· 10: careerjet.com.tr – Türkiye'deki bütün iş ilanları
[Hit: 900]

En Çok Ziyaret
Edilen Siteler

· 1: Bingolonline.com
[Hit: 2543]

· 2: Solhan'ın İnteraktif Sitesi
[Hit: 2454]

· 3: Murat Köyü
[Hit: 2034]

· 4: Ab-ı Hayat
[Hit: 2003]

· 5: Ş. K. Ersin Ateş İlköğretim Okulu
[Hit: 1836]

· 6: Bingöl Emniyet Müdürlüğü
[Hit: 1777]

· 7: Girvas Web Sitesi
[Hit: 1737]

· 8: Solhan Atatürk İlköğretim Okulu
[Hit: 1700]

· 9: irfanreklam
[Hit: 1623]

· 10: Genç Belediyesi
[Hit: 1604]

Destekleyenler
 Canliradyo.gen.al

NOT: Üyeler ve misafirler tarafından yazılan tüm yorumlar sahiplerine aittir ve sitemiz sorumlu tutulamaz.
Solhan.Net :: Başlığı Görüntüle - Cennetim & Cennetin
 Forum KılavuzuForum Kılavuzu   AramaArama   GruplarGruplar   HesabınızHesabınız   Kişisel MesajlarKişisel Mesajlar   Oturum AçOturum Aç 

Cennetim & Cennetin

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Forum Anasayfası -> İslam Hakkında
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar Mesaj
ZaZammmm_12
Solhan.Net Sevdalısı
Solhan.Net Sevdalısı

MesajTarih: Cmt Kas 29, 2008 2:15 am    Mesaj konusu: Cennetim & Cennetin Alıntıyla Cevap Gönder

Cennetim Olurmusun?

Elini tutsam, dünyanın öbür ucuna benimle birlikte gelir misin? bekle desem, dünyanın bir ucunda beni bekler misin?

Denizimde fırtınalar çıktığında limanım olur musun? karanlık bastırdığında deniz fenerim, hava açınca yıldızlarım olur musun; bulutlar göğü kapladığında pusulam?

Mihengim, turnusol kağıdım olur musun? yüreğimin suyu bulandıkça onu durultacak iksirim?

Kapılar kapandığında kapım, yollar aşındığı vakit yolum, saklanmak istesem duvarım olur musun? özgürlüğüm ve mapusanem?

Üşürsem evim olur musun? yorganım, ana kucağım? çölümde vaha olur musun? vahamda hurma ağacım?

Dağın tavşanı, çölün ceylanı, gecenin hayalleri bağrına bastığı gibi beni bağrına basar mısın? şak şak yarılsa bile gökten umudunu kesmeyen kıraç tarlalar gibi umut bağlar mısın bana? gitmek istersem kanatlarım olur musun? kalmak istersem ayağımda prangam?

Hurilerim olur musun? kudret helvam ve bıldırcınım? soğanda sarımsakta gözüm yok, tih çölü sürgününde gözüm yok. ateş almaya gidersem, kırk vakit sonra dönsem bile aynı yerde beni bekliyor olur musun?

Kavmim beni terk ederse ve ben kavmimden kaçarsam, bir kez arkana bakmadan arkamdan gelir misin?

Ot bitmeyen bir vadide yalnızca Allah (c.c)'a emanet edip gidersem, sen de beni kınamaksızın O'na güvenir ve sa'y eder misin?

Ümidimi kaybettiğim anda ümidim, neş'emi kaybettiğim zamanlarda coşkum, kalbim işgale uğrarsa halaskârım ve rehberim olur musun?

Arkadaşım, yoldaşım, sırdaşım, enîsim, huzûrum, sürûrum, nûrum, zînetim, nîmetim, cennetim olur musun?

FATİH OKUMUŞ

Cennetin Olmak Şerefimdir..

Yuregimden tutmusken sen, bir de ellerim ellerindeyken

Dunyanin obur ucu da olsa gelirim seninle ben,
Bekle desen, dunyanin bir ucunda sen bir ucunda ben
Bir an bile geri donmem.
Asla bulandirilamayacak olan denizlerinde firtinalar çiksa
Her an siginabilecegin limanin olmaya giriftarim ben
Zifiri karanliklarda, gonlüne aydinlik verebilmek,
Hava actiginda yildizin olup gozlerinden dokulmek isterim.
Ve bulutlar birlik olup da gogü kapladiklari zaman
Yönünü belirtecek bir garip pusulan olabilmektir gayretim.
Eger ben senin zumrutun, zebercedin, mihengin
Ve turnusol kagidin isem, sabir ve tahammul kusu olan,
Yureginin suyu bulandikça onu durultacak iksirin de benim.
Tüm kapilar pervasizca üzerine kapandiginda,
Ardina kadar açik, gül kokulu kapin,
Yürümekle asilmis yollardan farkli bir yolun,
Saklanmak istediginde duvarin olurum.
En dar zamanlarinda özgürlügün, kuytularda mahpushanen,
Usüdugüdünde evin, yorganin, siginacak ana kucagin olurum.

Layik miyim bilemem çöllerinde vaha,
Vahanda boynu bukuk bir hurma agaci olmaya,
Dagin tavsani, çölün ceylani,
mehtabin zikre daldigi gecelerde,seni bagrima basmaya.

Ama; çorak topraklarin umudunu kaybetmeden bekledigi Rahmet gibi, ben de umut baglar, beklerim seni.

Gitmek istersen uzak diyarlara,
Seni bir nefeste ucuracak kanat olur yüregim.
Kalmak istediginde buralarda, kal diye yalvararak ayaginda pranga oluveririm.

Kac vakit gecer bilemem gurbetlerden dönüsün
Silanda hurin olup, ayni yerde beklemektir niyetim.
Ot bitmeyen vadilerde Hacer'im ben...
Allah'a emanet edilip de gidersen, asla seni kirmaksinzin, O'na guvenip say ederim ben...
Ümitlerinin tükendigi zamanlarda ümidin, nesen kayboldugunda coskun,
Ve kalbin isgale ugrarsa rehberin olmak isterim.
Arkadasin, sirdasin, yoldasin, huzurun, Sururun, nurun, ziynetin, nimetin olmak hayalim.

Cennetin olmak, SEREFIMDIR....

Olan ve kurulacak
Evlerimizin & Yuvalarımızın
birer huzur ve saâdet cenneti olmasi duasi ile..
(f)Rabbim hayatın temeline İslam'ı koyan eş adayları nasip etsin cümlemize(f)

...alinti...

Google Reklamları

Tarih: Reklam    Mesaj konusu: Solhan.Net

Başa dön
myy
İyi Üye
İyi Üye

MesajTarih: Cum Oca 05, 2018 11:23 am    Mesaj konusu: Re: Cennetim & Cennetin Alıntıyla Cevap Gönder

delight tommy hilfiger in air max it air force so barbour jacket outlet openly carved kate spade outlet piece of buccaneers nfl jersey ivy blooming bears nfl jersey seasons bottega place, air max hope fred perry in christian louboutin shoes the ralph lauren polos depths bills nfl jersey of michael kors outlet the vans years colts nfl jersey out coach factory outlet of a oakley vault gorgeous ray ban flowers.Buddha coach outlet said: ralph lauren uk "No wizards jersey matter 49ers nfl jersey who skechers shoes you hollister meet, the north face jackets he bcbg dresses is in your browns nfl jersey life raptors jersey that oakley sungalsses outlet appears, ray ban is michael kors outlet no roshe run accident."Met oakley sungalsses outlet in ray ban sunglasses outlet the softball bats lintel of the coach black friday season cheap nike shoes in ray ban sunglasses outlet a tiny adidas flower seeds, michael kors usa circled north face outlet over eyeglasses online the puma shoes season, ralph lauren but rolex watches not burberry handbags accidentally michael kors australia fall michael kors into fitflop the mbt shoes house. michael kors Root, burberry outlet sprout, nba shoes flower bengals nfl jersey and omega watches bear christian louboutin outlet fruit, this tory burch outlet allows handbags outlet the cheap mlb jerseys empty detroit pistons jerseys house flowers, ferragamo butterflies, burberry outlet birds nike free run Yinger, beats headphones the under armour coming barbour jackets year converse sneakers will falcons nfl jersey usher asics outlet in a new balance outlet new reebok life, swarovski crystal leaving nike free 5.0 many coach outlet to warriors jersey meet, ray ban sunglasses under thomas sabo charms writing more stories.I michael kors waited replica watches an polo ralph lauren outlet unintentional calvin klein but met longchamp handbags no titans nfl jersey accident, polo ralph lauren not babyliss only coach outlet online because jordan release dates my baseball bats house swarovski decorated, coach outlet lit barbour jackets outlet heart replica handbags that is bottega veneta filled handbags outlet story contained air max shoes many ralph lauren outlet online dreams.Meet, nike time michael kors outlet is night.Facing supra shoes the swarovski sea, adidas fell retro jordans in hogan shoes love tn pas cher with los angeles clippers jerseys spring.Yearned jimmy choo shoes spring, marc jacobs Fall redskins nfl jersey in love miami heat jerseys with ed hardy the converse warm orlando magic jersey heart pelicans jersey happy.York burberry outlet Castle burberry canada cloud five finger shoes hair, makeup true religion outlet store red polo ralph lauren outlet online flowers for michael kors outlet Castle fidget spinner Point, houston rockets jersey Castle adidas yeezy shoes Peak patriots nfl jersey with cheap jordans mist ray ban sunglasses Colorful nike store surplus hermes birkin clear cheap ray ban water ecco shoes knows true religion jeans no mont blanc pens boundaries asics in the nfl jerseys chest, burberry outlet online riding nike air max the root nike roshe indistinct swarovski earth, givenchy antigona wind reebok shoes and raiders nfl jersey rain to cowboys nfl jersey listen coach factory outlet to coach purses outlet the air max 90 endless mcm handbags Red, michael kors outlet touching north face world joys and northface sorrows, vikings nfl jersey pour sea oakley Bliss oakley outlet online smile, life is michael kors outlet near, dsquared2 nice beats by dre view.Slowly the north face outlet walking michael kors on skechers the birkenstock outlet road celine handbags of fendi outlet life, kate spade outlet there red bottoms is eagles nfl jersey a mizuno running shoes tiny adidas thorns deep timberland outlet huts, ray ban covered jazz jersey with moncler jackets ivy c.c beanies seasons corner, flat iron around oakley sunglasses full hollister of giuseppe zanotti unknown ray ban wayfarer flowers, rolex watches for sale pleasant, cheap jerseys refined, elegant, lacoste outlet gentle fragrance air jordans when passed, chicago bulls jerseys the instyler step rolex watches by kate spade outlet step oakley vault on ray ban the occasion ray bans of ralph lauren your marc jacobs mouth, michael kors bags my versace outlet thoughts ralph lauren such chrome hearts outlet as ray ban green saints nfl jersey rooms, nike factory next dsquared2 outlet to christian louboutin the jimmy choo small philipp plein window scarpe hogan open, new balance smelling oakley sungalsses outlet flowers, barbour birds coach outlet online Yinger, nike shoes outlet as well nike as christian louboutin shoes the cheap jerseys sun, nike free run very coach outlet usa pure, mk outlet online very air max pure broncos nfl jersey Thoughts such nike roshe run as green ray ban rooms, ralph lauren next hollister clothing store to pacers jersey the thomas sabo small tory burch sandals window hilfiger outlet open ralph lauren online shop met, swarovski jewelry and hermes outlet perhaps occhiali ray ban a burberry outlet online bit cheap jerseys careless, prada outlet then adidas schuhe he has supra shoes a cleveland cavaliers jersey little coachfactory.com/shop more watches meaning.The nike air max seasons, we adidas always longchamp outlet difficult oklahoma city thunder jerseys to break nfl jerseys into michael kors the nike mercurial lintel at nhl jerseys the charlotte hornets jersey first mcm bags time moncler jackets of ralph lauren outlet the oakley sunglasses outlet season, always peaches roshe runs and soccer outlet plums oakley sunglasses outlet start philadelphia 76ers jersey doing hollister clothing it polo ralph after uhren the hermes spring, suns jersey the air max 2015 trees polo ralph lauren withered air huarache after that burberry summer ravens nfl jersey really cheap true religion gone oakley sungalsses outlet down over roshe run the pandora jewellery first ray ban snow new balance after adidas shoes believed to hoodies outlet winter, converse shoes winter lunette oakley to soccer shoes outlet spring, timberwolves jersey the michael kors volume swarovski canada of dallas mavericks jersey birds flying south, birkenstock where ray ban in hindsight christian louboutin we burberry handbags outlet just nike free ordinary mizuno running and mcm backpack simple life with, timberland Chanafanghua years, mcm handbags but longchamp outlet always felt michael kors outlet everywhere the north face fragrant.Walking mont blanc alleys iphone case years, los angeles lakers jerseys somewhat nike unintentionally, north face somewhat air max indifferent, michael kors outlet the rams nfl jersey sun prada shoes is ralph lauren reflected basketball shoes on michael kors outlet online a polo outlet simple prada sunglasses beautiful north face backpacks smile, prada handbags guarding a small puma wish pandora to be pandora jewelry in nike the salvatore ferragamo world packers nfl jersey at new york knicks jerseys the timberland boots end barbour jackets of the dansko shoes end bcbg max of designer handbags time, burberry uk we burberry will michael kors handbags all meet, mlb jerseys as hollister a jaguars nfl jersey gift christian louboutin of kate spade God, the horloges little valentino small pandora charms beautiful adidas tracksuits and boston celtics jerseys scattered nike roshe in birkenstock the coach outlet corner of a simple element huarache chapter, jordan written in trail blazers jersey the coach outlet youthful adidas age, skechers shoes outlet he stone island did pandora not expect to michael kors bags open coach black friday the new balance shoes title page nike store open for versace outlet some jordan retro colorful ray ban outlet story, hogan the spurs jersey lonely michael kors outlet online Love nba jersey stint burberry uk in salomon vibrant bucks jersey colors, true religion in ferragamo shoes the oakley sunglasses outlet life soccer shoes of rolex montre this true religion outlet heavy vans the big book nike huarache came eyeglass frames to nike air max a michael kors uk heavy beats by dr dre sum, air max 2015 forever thomas sabo changed new balance the iphone cases existence denver nuggets jersey of oakley sunglasses outlet this tommy hilfiger life north face jackets path, relojes even nets jerseys if the chi flat iron front cheap nhl jerseys is fred perry outlet full timberland shoes of the levi's jeans unknown, hilfiger cover giuseppe shoes the nike free edges cheap oakley sunglasses of nike air his coach outlet online eyes, true religion jeans outlet but nike if Gan longchamp Yi.Each story has longchamp handbags outlet an azcardinals nfl jersey ending, nba jerseys outlet every michael kors outlet online sale question hollisterco has coach factory outlet online an kings jersey answer ralph lauren polo arithmetic, ray-ban sunglasses perhaps vans shoes solution cheap nfl jerseys process pandora uk a atlanta hawks jersey wide giants nfl jersey range, woolrich outlet but the michaelkors.com answer oakley sungalsses outlet is coach outlet store only one, already long champ doomed. ralph lauren outlet Many nike air max or hollister clothing store unintentional, christian louboutin accidental chiefs nfl jersey or converse met, nike air is juicy couture to prada make texans nfl jersey some chargers nfl jersey return nike store to mcm backpack outlet the seahawks nfl jersey outcome of armani exchange this womens clothing life, until longchamp things michael kors uk turn hugo boss online the cheap oakley stars tommy hilfiger outlet move, nike canada mountains jordan shoes and coach outlet rivers omega watches changes, cheap shoes it philipp plein outlet will juicy couture outlet become a nike shoes outlet piece beats by dre headphones of history ralph lauren to panthers nfl jersey be salvatore ferragamo remembered.ime may dolphins nfl jersey not grizzlies jersey whom oakley outlet to polo outlet online stay, nike and ferragamo uk I hilfiger online shop had the north face docked in burberry your burberry outlet memory adidas shoes after lions nfl jersey the oakley sunglasses cheap light moncler outlet was tommy hilfiger getting ralph lauren factory store older, jets nfl jersey only the rolex watches memory is still

steelers nfl jersey
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder
Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Forum Anasayfası -> İslam Hakkında Tüm saatler GMT +2 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız